PPC programy

Vyberte si balíček a predplatné, ktoré zodpovedá Vašim požiadavkám a možnostiam. Vieme ako môžete zbierať recenzie ktoré predávajú!
S rastom Vášho podnikania si môžete kedykoľvek licenciu predĺžiť.

Využite možnosť pozdvihnúť SEO Vašej stránky vo vyhľadávaní Google kvalitnými spätnými odkazmi ktoré zvyšujú predaj. Pridajte Vani ponúkané produkty do nášho katalógu produktov cez Váš XML FEED URL.

U nás kliknutia na výrobky NIE SÚ spoplatnené!

PRO

Garantovaná služba vždy BEZPLATNE!


 1. základný formulár hodnotenia klientmi vždy BEZPLATNÝ
 2. Prezentujete sa, PODPORTE VÁŠ PREDAJ a predbehnite konkurenciu. Vytvorte si u nás vlastnú propagačnú stránku s recenziami BEZPLATNE (*)
 3. užitočné linky z Vašej propagačnej stránky na Vaše produkty sú vždy ZADARMA

0,00 €


ŠTANDARD +

Licencia na 6 mesiacov.


 1. vlastný formulár + hodnotenia od klientov
 2. možnosť doplniť si vlastné otázky vo formulári hodnotenia klientmi
 3. vlastná propagačná stránka (*)
 4. užitočné linky z Vašej propagačnej stránky na Vaše produkty
 5. prepojenie a prezentácia Vami predávaných výrobkov cez HTML s naším katalógom produktov
 6. aktívny odkaz hodnotenia na stránku
 7. využite AKCIOVÚ ponuku

(90) 70,00 €


PRÉMIOVÝ

Licencia na 12 mesiacov.


 1. vlastný formulár +  hodnotenia od klientov
 2. možnosť doplniť si vlastné otázky vo formulári hodnotenia klientmi
 3. vlastná propagačná stránka (*)
 4. užitočné linky z Vašej propagačnej stránky na Vaše produkty
 5. aktívny odkaz hodnotenia na stránku
 6. prepojenie a prezentácia Vami predávaných výrobkov cez HTML s naším katalógom produktov
 7. využite AKCIOVÚ ponuku

(150) 120,00 €


(*) - pokiaľ si sami neviete naprogramovať v našom menu svoju vlastnú propagačnú stránku, vieme Vám takúto službu poskytnúť v cene 30,00 € (jednorázový poplatok), stačí nám napísať na eovereny@gmail.com

CHCETE SA DOZVEDIEŤ VIAC?
- AKO SPRAVOVAŤ RECENZIE OD KLIENTOV

- AKO SA REGISTROVAŤ

- AKO SI UPRAVIŤ ALEBO PRIDAŤ NOVÝ OBCHOD

- AKO SI ZAKÚPIŤ LICENCIU

Ako sa registrovať a začať využívať výhody na e-overeny 


 • Ako prvé je potrebné si spraviť u nás registráciu. 
 • Po zaregistrovaní Vám na emailovú adresu, ktorú ste zadali pri registrácii, bude zaslaný aktivačný link. Po kliknutí na aktivačný link bude Váš účet aktivovaný. 
 • Na prvý mesiac Vám bude umožnené zadarmo používať všetky výhody, ktoré poskytujeme, ako je:
  • možnosť doplniť si otázky v základnom formulári hodnotenia, ktorý sa posiela na hodnotenie Vášho obchodu alebo spoločnosti klientom,
  • možnosť pridať si na svoju stránku aktívny link, kde budete vidieť priamo na Vašej stránke, ako je Vaša spoločnosť hodnotená,
  • REZERVAČNÝ SYSTÉM a možnosť objednať si klienta na určitý čas - pripravujeme.

Čo nájdete na Vašom účte e-overeny.sk 




 •  Prehľad účtu: v prehľade si viete následne upraviť všetky údaje o Vás ako správcovi účtu, ktoré ste zadali pri prvej registrácii.
 •  Obchody: v tejto sekcii si viete nastaviť svoje obchody, ktoré chcete nechať hodnotiť a vytvoriť spravovať hodnotiaci dotazník. Počet obchodov nie je limitovaný.
  POZOR! Vytvoriť vlastné otázky budete môcť len po zakúpení licencie. Základná verzia obsahuje len základný hodnotiaci formulár s otázkami: Prehľadnosť, Komunikácia, Služby, kde sa hodnotí hviezdičkami.
 •  Recenzie: tu si viete spravovať svoje recenzie. V momente, keď Vás klient ohodnotil príde Vám email upozornenie. Následne sa viete priamo tu, alebo na Vašej stránke, poďakovať za hodnotenie a tiež nám nahlásiť, ak recenzia nie je pravdivá. Toto nahlásenie prechádza u nás konaním, kde ako administrátor vieme toto hodnotenie preveriť.
 •  Objednávky a  Faktúry: tu sa Vám archivujú všetky platené objednané služby, ktoré ste si u nás objednali. Následne tu nájdete aj všetky archivované Vám vystavené faktúry. Všetky tieto doklady sú Vám taktiež automaticky zasielané na Váš registračný email.

Chcete si zakúpiť licenciu s výhodami? 

Jednou zo základných balíkov je základný balík PRO.
Chcete si aktivovať balík výhod a začať Váš účet využívať naplno?





 • Nie je nič jednoduchšie. Vo Vašom účte choďte do sekcie "Obchody" a pri Vašom obchode kliknite na hociktorý nápis "PRO balík". Po kliknutí sa Vám ukáže formulár "Pridať objednávku", kde si viete aktivovať svoju licenciu. 
 • Po aktivácii Vám na Váš email príde automaticky zálohová faktúra, ktorú si viete prípadne aj stiahnuť priamo z Vášho menu v sekcii "Objednávky".
 • Po úhrade zálohovej faktúry a pripísaní finančných prostriedkov na účet správcu e-overeny.sk Vám bude Váš obchod aktivovaný do 48 hodín.
 • Po aktivácii účtu Vám bude automaticky odoslaná originál faktúra. Originál faktúru si viete tiež stiahnuť vo Vašom menu "Faktúry", kde bude po dobu 10 rokov archivovaná.

Napíšte niečo o Vašej spoločnosti 

Jednou zo základných možností je aj propagácia Vášho podnikania priamo u nás na Vašej stránke, kde Vás budú klienti hodnotiť.
POZOR! - stránka sa zobrazuje spolu s hodnoteniami od klientov, a preto odporúčame, aby ste si dali na nej záležať. Ak by Vaše informácie prestali byť aktuálne, táto stránka sa dá do budúcna priamo vo Vašom menu opraviť.



 • Logo: ako prvé si môžete nahrať Vaše propagačné logo.
 • Názov: odporúčame krátky, ale naozaj výstižný popis, ktorý vystihuje Vaše podnikanie, na ktorom si treba dať záležať.
 • Url: v tejto sekcii zadajte URL adresu Vašej stánky. URL slúži ako veľmi kvalitný odkaz na Vašu stránku. Odkaz zadajte v tvare "www.mojastranka.sk" - bez https://
 • Popis: tu dávate SEO popis, ktorý vystihuje Vaše podnikanie a načítava ho hodnotenie robotov od prehliadačov ako je GOOGLE.
 • Kľúčové slová: naše odporúčanie je zadať najviac 4 kľúčové slová, ktoré sú najvýstižnejšie pri Vašom podnikaní.
 • Obsah: vieme, že krátky popis Vášho podnikania, prípadne aj Vašich úspechov, je veľmi dôležitý. V tejto sekcii si môžete nahrať propagačnú stránku s ďalšími užitočnými linkami, ktoré budú vystihovať veľmi detailne Vašu obchodnú činnosť.

Ako pracovať s recenziami, aktívny kód hodnotenia



 •  Recenzie: dostali ste recenziu a viete, že nie je pravdivá? Takúto recenziu nám môžete nahlásiť a my preveríme či je alebo nie je opodstatnená. Pokiaľ bude uznané, že je to neopodstatnená recenzia, táto bude následne odstránená. Za neopodstatnené recenzie sa považujú aj tie, čo si spoločnosti napíšu samé!
  Nahlásenie je možné 2 spôsobmi:
  1. priamo z menu Môj účet - Recenzie po kliknutí na vlajku nahlásiť, 
  2. alebo po prihlásení sa do účtu z Vašej stránky, kde Vás klienti hodnotia a to tiež po kliknutí na červenú vlajku - nahlásiť! 
 •  Aktívny kód hodnotenia: momentálne sa táto funkcia len zdokonaľuje a bude aktívna len pre klientov so zakúpenou licenciou. Po kliknutí v menu - Môj účet - Obchody - Akcie - "Použiť kód" sa Vám zobrazí zdrojový kód, ktorý si môžete skopírovať. Po vložení kódu budú Vaši klienti môcť vidieť priamo na Vašej stránke v osobitnej lište Vaše skóre jednotlivých hodnotení. 

Dôveryhodná firma e-overeny

Prispievate k propagácii svojho podnikania a Vašej dôveryhodnosti pre Vašich zákazníkov.
Berte na vedomie že recenzie, ktoré klienti budú dávať Vás ešte viac zviditeľnia ešte viac a pridajú  na dôveryhodnosti Vašej spoločnosti.





Čo o nás manažéri hovoria

Ľuboš
Manažér spoločnosti
Sami sme funkciu overených recenzií odskúšali na nami ponúkaných produktoch a výsledok sa dostavil takmer okamžite. Za vyskúšanie nič nedáte. Určite odporúčam.


Erika
Manažérka spoločnosti
Pracujeme na overených recenziách od klientov, a to je rozdiel od modifikácii. Našich klientov hodnotia reálni zákazníci a nie vymyslení, preto sme dôveryhodný.