Kto sme?

Podnikáte a chýbajú Vám zákazníci? Vieme, ako Vás zviditeľniť a zvýšiť Váš predaj!

Chcete byť dôveryhodný pre Vašich zákazníkov? Zlý zážitok na internete odradí od kúpi viac ako 50% zákazníkov. Ak ich nechcete stratiť začnite využívať pri podnikaní vysoko účinný nástroj a to overené recenzie vo svoj prospech. Vediete slušnú firmu alebo internetový obchod?

Nezáleží na tom či už máte vlastný web alebo nie. E-overený môžu využívať podnikatelia, firmy, všetky obchody, internetové obchody, lekárne, hotely, ubytovacie zariadenia, reštaurácie, kaderníctva, ale aj ľudia ktorí poskytujú služby ako murári, stolári, maliari, remeselníci, drobnochovatelia ... ktorí sa chcú zviditeľniť a chcú získať viac zákazníkov.

Začnite využívať výhody overených vo svoj prospech a registráciou dnes môžete len získať. Sme tu pre Vás a vieme, ako pomôcť Vášmu podnikaniu!


Ponúkame Vám dôvody prečo si vybrať práve nás.

  1. Máme za potrebné to, aby recenzie boli vždy dôveryhodné a vždy od iného zákazníka.
  2. Pridajte XML feed výrobkov, ktorý máte pripravený pre Heuréku alebo iný porovnávač a začnite prezentovať svoje výrobky aj u nás čím získate kvalitné odkazy, ktoré naozaj predávajú.  POZOR! - u nás sa za kliknutia na výrobok neplatí. Služba je sprístupnená, bez ďalších poplatkov, pre klientov s platnou licenciou.
  3. Môžete si naprogramovať vlastnú propagačnú stránku s recenziami u nás, ktorú si viete sami kedykoľvek prispôsobiť Vašim potrebám. Získate tak kvalitný spätný odkaz ktorý podporuje Google.
  4. Môžete si naprogramovať vlastný formulár hodnotenia s otázkami pre zákazníkov, ktoré vystihujú Vaše podnikanie. Vlastným formulárom sa dozviete nielen o tom čo si o Vás zákazníci myslia, ale aj to čo by ste mali vylepšiť.
  5. Ponúkame možnosť umiestnenia aktívneho bannera na Vašu stránku. Priamo na Vašej stránke vidia zákazníci Vaše hodnotenie a vedia sa kliknutím na odkaz priamo presmerovať na Vašu propagačnú stránku u nás a pridať Vám nové hodnotenie, prípadne vidieť recenzie ostatných klientov.
  6. Dôvera vo Vašu spoločnosť, podľa už vykonaných štúdii, vie zvýšiť predaj produktov o 15 a viac percent.CHCETE SA DOZVEDIEŤ VIAC?


- AKO SPRAVOVAŤ RECENZIE OD KLIENTOV

- AKO SA REGISTROVAŤ

- AKO SI UPRAVIŤ ALEBO PRIDAŤ NOVÝ OBCHOD

- AKO SI ZAKÚPIŤ LICENCIU

- VIAC O NÁS

Stačí len tak málo, aby ste začali posielať link klientom, ktorým na Vás záleží, aby ohodnotili Vašu prácu a tým prispeli k tomu, žeby aj iný vedeli využiť Vami ponúkané služby.


Čo o nás manažéri hovoria

Ľuboš
Manažér spoločnosti
Sami sme funkciu overených recenzií odskúšali na nami ponúkaných produktoch a výsledok sa dostavil takmer okamžite. Za vyskúšanie nič nedáte. Určite odporúčam.


Erika
Manažérka spoločnosti
Pracujeme na overených recenziách od klientov, a to je rozdiel od modifikácii. Našich klientov hodnotia reálni zákazníci a nie vymyslení, preto sme dôveryhodný.